GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 4834414
nr 483 4414
Porslin
20-del, Kina 1700/1800-tal [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
900 kr
måndag 3 september 2007
kl 16:53:39
100 kr
200 kr
850 kr
300 kr
450 kr
6
600 kr
6
700 kr
6
850 kr
6
6